8 Temmuz 2014 Salı

The Body Shop Ginger Sparkle Duş Jeli
*İnceleme*

Herkese merhabalar,
Bugün sizlere ayıla bayıla bitmesin diye gözüne baktığım bir duş jelinden bahsedeceğim.
duş jeli
Duş jelleri benim için yani duş jeli işte ne olabilirki diyebileceğim ürün gruplarındandır.Öyle çok önemsemem illada şu olsun diye tutturmuşluğum yoktur taa ki bu ürünle karşılaşana kadar.
The Body Shop'un yılbaşı indiriminde gözüme çarpan minik  üçlü bir setin(body butter,duş jeli ve lif) içindeydi.Ordaki çalışan eleman bir koklayın ne kokuyor sizce dedi.Ben de kokladım adı üstünde zencefil kokuyor dedim.Zencefil de kokuyor ama daha çok jelibon kokuyor dedi.Orda pek kokusunu alamadım kızı da ne jelibonu yeeaaa diye bozmak istemediğimden deneyeyim diye aldım :)
Sonra ben bunu bir duşta kullanayım dedim ve kokuya bittimmmmmm :)Kızcağız haklıymış resmen kolalı jelibon koktu banyonun heryeri :)
Şimdi yazdıklarımı okuyunca bildiğin ufak aşk hikayesi yazmışım :)
Neyse ürünün dış özelliklerine bakacak olursak;
Kapaklı,şeffaf plastik, kurabiye canavarı resimli sade ama tatlı bir ambalaja sahip.Bendeki 60 mllik mini boyu.Orginal boyu 250 ml fiyatı da 25 lira civarı olması lazım.
duş jeli
Ne çok yoğun ne çok sıvı gibi tam benim istediğim yapıda.Öyle aman aman bir nemlendirme özelliği yok ama kurutmuyor da cildimi.
Bazı bloglarda çok köprmediğinden şikayet edilmiş ama bence yeterli miktarda köpürüyor.Kokusu cildimde en az 5-6 saat kalıyor.
The Body Shop'un kışa öze çıkardığı bir seri olduğu için koku yoğunluğu bakımından yazın biraz ağır gelebilir ama ben kokusunu çok sevdiğimden bana ağır gelmedi.
Kısacası gidin bir koklayın derim.
Bu minnak şişe bugün itiibariyle bitti ve bulunduğum ilde TBS yok ağlamak istiyorummmmm.Gerçi Glorika diye bir sitede var ama güvenemedim.Bu siteden TBS alışverişi yapan varsa benimle paylaşırsa sevinirim.
Kocaman öpüyorum sizleri
bay bay...
♥Benim Dünyam♥
 photo mailson_zps0a7608d6.png
 photo InstagramHover_zps6b4edbd1.png  photo TwitterHover_zpsdf7ce36e.png  photo FacebookHover_zps7dd7bd4c.png  photo YouTubeHover_zpsa647c3df.png  photo Google-PlusHover_zpsa79f4a8e.png  photo BloggerHover_zps7dd7bd4c.png

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder